Hotel Avance - kongres

KONGRES
Hotel Avance

ÚSPEŠNÝ BIZNIS

Úspech obchodného stretnutia, školenia alebo konferencie je výsledkom Vašej tvrdej práce a správnych rozhodnutí. Predstavte si, že môžete mať súkromie pre Váš biznis. Ponúkame Vám ideálny priestor, ktorý môžete naplno využiť pre Vaše obchodné stretnutia a rokovania.

Zverte organizáciu svojich školení, seminárov a konferencií nám. Darujte svojim klientom pozornosť a kvalitu služieb, ktorú si zaslúžia. Náš personál navodí pocit profesionality a diskrétnosti. Spoľahnite sa na náš profesionálny tím. Presne vie, čo prospieva Vášmu biznisu.

Naše skúsenosti Vás presvedčia.

CHCEM REZERVOVAŤ
Hotel Avance

Služby navyše:

Biznis zóna

Prenájom premietacej techniky

Biznis zóna

Fax a kopírovanie

Biznis zóna

Zapožičanie PC

Biznis zóna

Wifi

Biznis zóna

Tlmočnícke služby na požiadanie

Biznis zóna

Občerstvenie

Hotel Avance

KONGRESY, EVENTY & TEAMBUILDING

Rokovacie sály a konferenčné miestnosti Hotela Avance**** zaručia vysoký štandard konferencií, obchodných rokovaní či súkromných stretnutí. Ponúkané miestnosti, vďaka špeciálne vybranému umiestneniu, poskytujú dostatočné pohodlie, profesionalitu a diskrétnosť aj pre tie najdôležitejšie obchodné rokovania.

Zaručujeme Vám dostatočné súkromie a príjemné služby personálu. Vybrať si môžete z dvoch miestností. Ponúkame Vám menšiu súkromnú konferenčnú miestnosť s kapacitou 30 ľudí, v ktorej budete mať viac súkromia a väčšiu miestnosť s kapacitou až 60 ľudí.

GALÉRIA

kongreskongreskongreskongreskongreskongreskongreskongreskongres

REZERVÁCIA KONFERENČNÝCH MIESTNOSTÍ

Meno *:
Dátum *:
Čas od *:
Kontakt *:
Počet ľudí *:
Čas do *:
sedenie

V prípade otázok nás prosím kontaktujte na tel. čísle 02 59 208 400.

ZÁLEŽÍ NÁM NA VÁS

Preto chceme, aby ste boli informovaný. Prihláste sa do nášho newslettra a budete ako prvý vedieť o akciách a novinkách v Hoteli Avance****

Poskytnutím mailovej adresy súhlasíte so zasielaním informácii o novinkách, produktoch prostredníctvom newsletteru a oboznámili ste sa s podmienkami Ochrany osobných údajov Hotela Avance****. Hotel Avance**** bude konať spôsobom, ktorý neodporuje zákonu o ochrane osobných údajov ani iným všeobecne záväzným právnym predpisom a ani ich nebude obchádzať.